Adalar İzolasyon, Su Yalıtımı Firması
Adalar İzolasyon, Su Yalıtımı Firması olarak sizlere yapı ile ilgili sorunlarınıza çözüm oluyoruz. Teras, dış cephe, banyo, otopark, bina, çatı, bodrum, asansör kuyusu, perde beton, temel bohçalama, Adalar izolasyoncu olarak sizlere sürme izolasyon, membran ve poliüretan enjeksiyon hizmeti vermekteyiz.

İzolasyoni Su Yalıtımı Uygulamaları
İzolasyoni Su Yalıtımı Uygulamaları
Adalar izolasyon ustası yada firması aramalarınızda öncelikle ilgi inşaat olarak bizi görürsünüz. İlgi inşaat 30 senesi aşkın süredir inşaat piyasasında sizlere bilgi, birikimi ve deneyimiyle hizmet sağlamaktadır. Sorunlarınızın anahtarı olarak isimlendirdiğimiz işletmemiz, sorunlarınızın neyden kaynaklı ve bağlantılı olduğunu işinde profesyonel kişiler tarafından tespiti yapılıp, ona göre kesin çözüm odaklı çalışma yapılmaktadır.

İzolasyon işi deneyim gerektiren bir iştir. İzolasyon/su yalıtımı kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. İzolasyon da envai çeşit marka ve birbirinden farklı ürünler bulunmaktadır. Bunlardan doğru seçim yapmak bir o kadar önem arz etmektedir. İzolasyon Nedir?

Adalar izolasyoncu olarak sizlere şimdi yaptığımız çalışmalardan bazı kesitler üstünde açıklama yaparak, sizleri hem bilgilendirmek hem de yaptığımız çalışmaları sizlerle paylaşmak isteriz.

Temel Bohçalama Perde Beton İzolasyon Uygulaması
Temel Bohçalama Perde Beton İzolasyon Uygulaması
Adalar temel izolasyon, yukarıda görmüş olduğunuz fotoğraf bir çoğumuzun sıkça gördüğü fakat tam olarak ne işlevi olduğunu pek bilmemektedir. Yukarıda görmüş olduğunuz perde beton ve temele uygulanmakta olan membran uygulamasıdır. Bina ve bütün yapılarda bu ürün yada aynı işlevi gören bir izolasyon uygulaması uygulanmaktadır. Adalar perde izolasyon uygulamamız öncesinde yüzeyin tamiri ve astar uygulaması yapıldıktan sonra izolasyon uygulaması gerçekleşmektedir.

Teras İzolasyon Uygulaması
Teras İzolasyon Uygulaması
Adalar teras izolasyon uygulamamız da mevcut fayansların kırılması ve betona ulaşım sağlanmıştır. Beton yüzeyine ise sürme izolasyon uygulaması yapılarak yalıtımı sağlanmıştır. Yapmış olduğumuz sürme izolasyon uygulamamız minimum 2 ile 3 kat arası gerçekleşmiştir. Teras izolasyon/su yalıtımı uygulamamız da ısı yalıtım işlevi gören ısı yalıtım levhası kullanılmıştır.

Adalar teras yalıtımı uygulamalarımız da ısı yalıtımını müşterilerimize şiddetle öneriyoruz. Isı yalıtımı, kış mevsimlerinde soğuğu içeri, yaz mevsimleri ise sıcağı iç kısımlara almasını önler. Tavanlardaki terleme, küflenme, rutubet oluşmasındaki etken ısı yalıtımının olmamasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir