Başiskele Çatı Tamiri – Çatı Yapımı Ustası, Çatı izolasyon, Çatı yalıtım, ısı yalıtımlı Çatı, Çatı oluk tamiri ve değişimi, Teras kapama, Balkon Kapama, Çardak, Kamelya, Lambiri, Çatı tadilatı, Baca izolasyon, Çatı kaldırma ve benzeri Çatı işlemleriniz için, Başiskele ve çevre ilçelerde sizlere hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi ve keşif için 0537 871 42 76 telefon numaralarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Binalarda ve yapılarda, Çatı yapımında kullanılacak olan malzemenin kalitesi ve Usta İşçiliği çok önem arz etmektedir. Aksi taktirde hava koşullarının kötü olması sonucu rüzgarlı ve fırtınalı havalarda Kiremit oynaması, Çatı uçması, baca etrafına yapılan izolasyonun deforme olması yada açılması gibi bir çok sorun yaşanmaktadır. Sizlerde Başiskele ve çevre ilçelerde profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bizi arayınız.

Başiskele ÇATI USTASI olarak sizlere, bütçenize uygun ve kaliteli işçilik sunuyoruz. Çatı sistemlerinde çok çeşit bulunmaktadır. Bunları sayfamızdaki Çatı Modellerimiz‘den inceleyebilirsiniz.

Başiskele Çatı Tamiri – Çatı Yapımı Ustası
Başiskele Çatı Tamiri – Çatı Yapımı Ustası
Başiskele Çatı Ustası
Başiskele ÇATI TAMİRİ Ustası, Çatı ile ilgili aklınıza takılanları bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz. İlgi İnşaat & Dekorasyon firması olarak sizlere yapı ile ilgili gerek iç dekorasyon gerek dış dekorasyon anlamında sizlere hizmet vermekteyiz. Başiskele İnşaat Firması olarak, yapmış olduğumuz uygulamaları sizler için sıraladık.

Boya Badana
Kartonpiyer ve Stropiyer
Fayans ve Seramik
Alçı Sıva ve Kaba Sıva
Alçıpan, Asma Tavan ve Gergi Tavan
Dış Cephe Mantolama ve Kaplama
Su Yalıtımı ve İzolasyon
İlgi İnşaat olarak ev, ofis, fabrika, hastane, dükkan ve yaşam alanlarınızı sıfırdan dizayn ederek, yapılarınızın Tadilat Dekorasyon işlerini, Anahtar Teslim sizlere sunuyoruz.

İstanbul‘da gerçekleştirmiş olduğumuz uygulamaları aşağıdaki yazımızın üstüne tıklayarak inceleyebilirsiniz..

Alçıpan Uygulaması
Banyo Tadilat ve Dekorasyon
Sosyal Medya Bağlantılarımız: Facebook, İnstagram

0537 871 42 76 – 0542 786 05 20

Başiskele Çatı Tamiri
♦ Başiskele Çatı Ustası ♦ Başiskele Çatı Firması ♦ Başiskele Çatı Aktarma ♦ Başiskele Çatı Tamiri ♦ Başiskele Çatı İzolasyon ♦ Başiskele Çatı Yalıtım ♦ Başiskele Çatı Firmaları ♦ Başiskele Oluk Değişimi ♦ Başiskele Çatı Kaldırma ♦ Başiskele Çatı Ustası ♦ Başiskele İnşaat Firmaları ♦ Başiskele Kiremit Çatı Ustası ♦ Başiskele Ahşap Çatı Ustası ♦ Başiskele Çelik Çatı Ustası ♦ Başiskele Teras Kapama ♦ Başiskele Sandviç Panel Çatı ♦ Başiskele Ondoline Levha Çatı Ustası ♦ Başiskele Çatı Tamiri – Çatı Yapımı Ustası ♦ Başiskele Sundurma Çatı Ustası ♦ Başiskele Eternit Çatı Ustası ♦

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir