Çatı sistemleri, bir yapıyı dış ortamdan ayıran bir perde gibidir. Çatı, yağmur ve kar suyunun emilerek toprağa aktarılması için büyük bir öneme sahiptir. Bu emilim için sistemin iyi kurgulanması gerekir aksi takdirde çatı büyük zararlara sebep olabilir. Bu sistemleri birkaç başlıkta inceleyecek olursak, bitümlü çatı pulu, kiremit veya sürekli mebran ile tanımlanabilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus sadece yağmur ve kar akıntıları değildir elbette, buhar geçişinden, hava sızıntısına, ısı yalıtıma kadar tüm etmenlere dikkat edilmelidir sistemde.

Çatı Ustası bu gibi durumlar karşısında uzmanlığını en başından göstermelidir. Bir çatı ustası arıyosanız referanslarına mutlaka bakmanızı tavsiye ederim. Çatı ustası İstanbul Çatı yönetmeliklerine hakim olmalı ve bu yönetmelikte geçen çatı kurallarını uygulamalıdır. Çatı ustası uygulama esnasında taşıyıcı sisteme uygun şekilde hareket etmelidir. İstanbul’da özellikle bazı bölgelerde gerek çatı izolasyon, teras kaplama, eksiz oluk, ahşap, çelik, kiremit çatı, onduline ve şıngır çatı sistemleri konusunda estetik bir öneme sahiptir. Bu önemin farkındalığı ile uzmanlık eserlerimizi sizler için İstanbulnın Heryerinde göstermeye hazırız.

Çatı Ustası İstanbul

İstanbul da Çatı Tamiri, Çatı Aktarma, Eksiz Oluk, Teras Kapama, Çatı izolasyon gibi ihtiyaçlarınızda uzman Çatı Ustası Ekiplerimizle Sizler için hizmet vermeye devam ediyoruz. Birbirinden güzel ve eşsiz tasarımlarımız, güvenilir ve dürüst ticaret anlayışımız, verdiğimiz hizmette kalitenin önüne geçmiştir. Çatı Ustası olan ekibimiz aynı zamanda hoş tasarımları ile de büyük ölçüde beğeni kazanarak İstanbul genelinde varlığını ispatlamıştır İyi bir çatı ustası İstanbul ihtiyacınızda bizimle irtibata geçebilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Çatı Ustası İstanbul.
Çatı Ustası, Uzman Ekipler
Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Garantisi.
En iyi işçilik Anahtar Teslim Hizmet.
En iyi Hizmet ve Fiyat Garantisi.
Profesyonel Firma Güvencesi, Müşteri Memnuniyeti.
Uzman Çatı ustası İstanbul, Çatı Aktarma, Çatı Tamiri, Eksiz Oluk, Teras Kapama, Çatı Sistemleri ustası Ekipler.

Yerinde ücretsiz Keşif imkanı, Ev, Yazlık, Villa Çatı Aktarma, Çatı izolasyon, Çatı Sistem Kurulumu, Çatı Ustası.
Sizler için özel tasarlanmış çatı sistemlerini itina ile kuruyoruz, çatı ustası İstanbul ekiplerimiz hizmetinizde.
Çatı ustası İstanbul Ekiplerimiz Tecrübesi ile ve en seçkim referansları ile sizlere hizmet veriyor.
Ev, Yazlık veya Villa konutlarınız çevre düzenleme ve çevre tasarımları ile uyumlu olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Çatıcı

ekiplerimiz yağmur suyuna ve kara dayanamayan çatılarda ustalığını konuşturarak kalıcı çözümler sunuyor.
İstanbul Geneli ve İstanbul genelinde sayısız projeye imza atan firmamız ve uzman ekiplerimiz toptan kalite prensibini benimseyerek kesin çözüm olanağı sunar.
Hizmet verdiği zaman dilimi içerisinde çatı ustası İstanbul alanında yapımını gerçekleştirdiği projelerin altından ustalıkla kalmayı başarmıştır.
Çatı Ustası İstanbul, Çatı Eksiz Oluk, Çatı Sistemleri, Teras Kapama Hizmeti, Çatı İzolasyon ve Çatı Tamiri gibi ihtiyaçlarınızda sizlerden bir telefon bekliyor…

Çatı Sistemleri
Çatı sistemleri, Yapıların iklim şartları, coğrafi konumu, malzeme yapısı – özellikleri ve uyumu, müşteri tercihi gibi durumlar göz önüne alınarak yapıların genel anlam itibariyle akıntı ve soğuk havadan korumak için yapılan uygulamalardır.

Çatı Aktarma

Yapılarda yönetmelikleri göz önünde bulundurarak, sistematik ve teknik bilgileriyle çatı sistemlerine hakim olan ve uygulamalarda uzmanlık yaparak yapıların akıntı, sıcak-soğuk hava akışı gibi konuları hayata geçiren direktördür.

Çatı Eksiz Oluk
Eksiz Oluk Sistemleri Eksiz oluk yağmur ve kar indirme işlemlerini yapar. İstanbul’da uzman çatı ustası kadromuzla eksiz oluk ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmak isteriz. Çatı yağmur olukları eksiz oluk makinası ile İstanbul’da Çatı Ustası Uzman Ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Oluk sızdırmalarına son veriyoruz..

Çatı Aktarma
Bu kavram genel olarak kiremit çatılarda kullanılır, ankara çatı ustası ekipleri bu kavrama oldukça hakim olmakla birlikte, aktarma yaparken aynı zamanda bir sanat icra etmektedir. Diğer çatı sistemleri hususunda çatı aktarma kelimesi yanlış bir anlama gelir.

Çatı İzolasyon
Polyurea Çatı İzolasyonu, Polyurea Su Yalıtımı ve Poliüretan Köpük Püskürtme İzolasyon Sistemleri alanlarında hizimet vermenin yanında çatı ustası ekiplerimizin ankara ilinde verdiği hizmetler için garanti verebiliriz. En iyi çatı izolasyon işlemleri bu ekiplerimizin çatı ustası olmasının yanında işine önem veren özelliklere sahip olmasından kaynaklanmaktadır.

Teras Kapama
Teras kapama ihtiyaçlarının ana sebeplerinden birtanesi de teras üzerine soğuk aylarda yağan yağmur ve kar neticesinde oluşan donmalar ile birlikte derzler ve seramiklerin zarar görmesidir. Donlar erimeye başladıktan sonra terasın iç kısmına düşen sular derz ve seramiğe zarar verebilir. çatı ustası ankara, ankara çatı tamiri