Derince Çatı Tamiri – Çatı Yapımı Ustası, Çatı izolasyon, Çatı yalıtım, ısı yalıtımlı Çatı, Çatı oluk tamiri ve değişimi, Teras kapama, Balkon Kapama, Çardak, Kamelya, Lambiri, Çatı tadilatı, Baca izolasyon, Çatı kaldırma ve benzeri Çatı işlemleriniz için, Derince ve çevre ilçelerde sizlere hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi ve keşif için 0537 871 42 76 telefon numaralarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Binalarda ve yapılarda, Çatı yapımında kullanılacak olan malzemenin kalitesi ve Usta İşçiliği çok önem arz etmektedir. Aksi taktirde hava koşullarının kötü olması sonucu rüzgarlı ve fırtınalı havalarda Kiremit oynaması, Çatı uçması, baca etrafına yapılan izolasyonun deforme olması yada açılması gibi bir çok sorun yaşanmaktadır. Sizlerde Derince ve çevre ilçelerde profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bizi arayınız.

Derince ÇATI USTASI olarak sizlere, bütçenize uygun ve kaliteli işçilik sunuyoruz. Çatı sistemlerinde çok çeşit bulunmaktadır. Bunları sayfamızdaki Çatı Modellerimiz‘den inceleyebilirsiniz.

Derince Çatı Tamiri – Çatı Yapımı Ustası
Derince Çatı Tamiri – Çatı Yapımı Ustası
Derince Çatı Ustası
Derince ÇATI TAMİRİ Ustası, Çatı ile ilgili aklınıza takılanları bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz. İlgi İnşaat & Dekorasyon firması olarak sizlere yapı ile ilgili gerek iç dekorasyon gerek dış dekorasyon anlamında sizlere hizmet vermekteyiz. Derince İnşaat Firması olarak, yapmış olduğumuz uygulamaları sizler için sıraladık.

Boya Badana
Kartonpiyer ve Stropiyer
Fayans ve Seramik
Alçı Sıva ve Kaba Sıva
Alçıpan, Asma Tavan ve Gergi Tavan
Dış Cephe Mantolama ve Kaplama
Su Yalıtımı ve İzolasyon
İlgi İnşaat olarak ev, ofis, fabrika, hastane, dükkan ve yaşam alanlarınızı sıfırdan dizayn ederek, yapılarınızın Tadilat Dekorasyon işlerini, Anahtar Teslim sizlere sunuyoruz.

İstanbul‘da gerçekleştirmiş olduğumuz uygulamaları aşağıdaki yazımızın üstüne tıklayarak inceleyebilirsiniz..

Alçıpan Uygulaması
Banyo Tadilat ve Dekorasyon
Sosyal Medya Bağlantılarımız: Facebook, İnstagram

0537 871 42 76 – 0542 786 05 20

Derince Çatı Tamiri
♦ Derince Çatı Ustası ♦ Derince Çatı Firması ♦ Derince Çatı Aktarma ♦ Derince Çatı Tamiri ♦ Derince Çatı İzolasyon ♦ Derince Çatı Yalıtım ♦ Derince Çatı Firmaları ♦ Derince Oluk Değişimi ♦ Derince Çatı Kaldırma ♦ Derince Çatı Ustası ♦ Derince İnşaat Firmaları ♦ Derince Kiremit Çatı Ustası ♦ Derince Ahşap Çatı Ustası ♦ Derince Çelik Çatı Ustası ♦ Derince Teras Kapama ♦ Derince Sandviç Panel Çatı ♦ Derince Ondoline Levha Çatı Ustası ♦ Derince Çatı Tamiri – Çatı Yapımı Ustası ♦ Derince Sundurma Çatı Ustası ♦ Derince Eternit Çatı Ustası ♦

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir