Kandıra Çatı Tamiri – Çatı Yapımı Ustası, Çatı izolasyon, Çatı yalıtım, ısı yalıtımlı Çatı, Çatı oluk tamiri ve değişimi, Teras kapama, Balkon Kapama, Çardak, Kamelya, Lambiri, Çatı tadilatı, Baca izolasyon, Çatı kaldırma ve benzeri Çatı işlemleriniz için, Kandıra ve çevre ilçelerde sizlere hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi ve keşif için 0537 871 42 76 telefon numaralarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Binalarda ve yapılarda, Çatı yapımında kullanılacak olan malzemenin kalitesi ve Usta İşçiliği çok önem arz etmektedir. Aksi taktirde hava koşullarının kötü olması sonucu rüzgarlı ve fırtınalı havalarda Kiremit oynaması, Çatı uçması, baca etrafına yapılan izolasyonun deforme olması yada açılması gibi bir çok sorun yaşanmaktadır. Sizlerde Kandıra ve çevre ilçelerde profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bizi arayınız.

Kandıra ÇATI USTASI olarak sizlere, bütçenize uygun ve kaliteli işçilik sunuyoruz. Çatı sistemlerinde çok çeşit bulunmaktadır. Bunları sayfamızdaki Çatı Modellerimiz‘den inceleyebilirsiniz.

Kandıra Çatı Tamiri – Çatı Yapımı Ustası
Kandıra Çatı Tamiri – Çatı Yapımı Ustası
Kandıra Çatı Ustası
Kandıra ÇATI TAMİRİ Ustası, Çatı ile ilgili aklınıza takılanları bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz. İlgi İnşaat & Dekorasyon firması olarak sizlere yapı ile ilgili gerek iç dekorasyon gerek dış dekorasyon anlamında sizlere hizmet vermekteyiz. Kandıra İnşaat Firması olarak, yapmış olduğumuz uygulamaları sizler için sıraladık.

Boya Badana
Kartonpiyer ve Stropiyer
Fayans ve Seramik
Alçı Sıva ve Kaba Sıva
Alçıpan, Asma Tavan ve Gergi Tavan
Dış Cephe Mantolama ve Kaplama
Su Yalıtımı ve İzolasyon
İlgi İnşaat olarak ev, ofis, fabrika, hastane, dükkan ve yaşam alanlarınızı sıfırdan dizayn ederek, yapılarınızın Tadilat Dekorasyon işlerini, Anahtar Teslim sizlere sunuyoruz.

İstanbul‘da gerçekleştirmiş olduğumuz uygulamaları aşağıdaki yazımızın üstüne tıklayarak inceleyebilirsiniz..

Alçıpan Uygulaması
Banyo Tadilat ve Dekorasyon
Sosyal Medya Bağlantılarımız: Facebook, İnstagram

0537 871 42 76 – 0542 786 05 20

Kandıra Çatı Tamiri
♦ Kandıra Çatı Ustası ♦ Kandıra Çatı Firması ♦ Kandıra Çatı Aktarma ♦ Kandıra Çatı Tamiri ♦ Kandıra Çatı İzolasyon ♦ Kandıra Çatı Yalıtım ♦ Kandıra Çatı Firmaları ♦ Kandıra Oluk Değişimi ♦ Kandıra Çatı Kaldırma ♦ Kandıra Çatı Ustası ♦ Kandıra İnşaat Firmaları ♦ Kandıra Kiremit Çatı Ustası ♦ Kandıra Ahşap Çatı Ustası ♦ Kandıra Çelik Çatı Ustası ♦ Kandıra Teras Kapama ♦ Kandıra Sandviç Panel Çatı ♦ Kandıra Ondoline Levha Çatı Ustası ♦ Kandıra Çatı Tamiri – Çatı Yapımı Ustası ♦ Kandıra Sundurma Çatı Ustası ♦ Kandıra Eternit Çatı Ustası ♦

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir