Kartepe Çatı İzolasyon Ustası
Kartepe Çatı Tamiri – Çatı Yapımı Ustası, Çatı izolasyon, Çatı yalıtım, ısı yalıtımlı Çatı, Çatı oluk tamiri ve değişimi, Teras kapama, Balkon Kapama, Çardak, Kamelya, Lambiri, Çatı tadilatı, Baca izolasyon, Çatı kaldırma ve benzeri Çatı işlemleriniz için, Kartepe ve çevre ilçelerde sizlere hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi ve keşif için 0537 871 42 76 telefon numaralarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Binalarda ve yapılarda, Çatı yapımında kullanılacak olan malzemenin kalitesi ve Usta İşçiliği çok önem arz etmektedir. Aksi taktirde hava koşullarının kötü olması sonucu rüzgarlı ve fırtınalı havalarda Kiremit oynaması, Çatı uçması, baca etrafına yapılan izolasyonun deforme olması yada açılması gibi bir çok sorun yaşanmaktadır. Sizlerde Kartepe ve çevre ilçelerde profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bizi arayınız.

Kartepe Çatı İzolasyon Ustası
Kartepe ÇATI USTASI olarak sizlere, bütçenize uygun ve kaliteli işçilik sunuyoruz. Çatı sistemlerinde çok çeşit bulunmaktadır. Bunları sayfamızdaki Çatı Modellerimiz‘den inceleyebilirsiniz.

Kartepe Çatı Tamiri – Çatı Yapımı Ustası
Kartepe Çatı Tamiri – Çatı Yapımı Ustası
Kartepe Çatı Ustası
Kartepe ÇATI TAMİRİ Ustası, Çatı ile ilgili aklınıza takılanları bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz. İlgi İnşaat & Dekorasyon firması olarak sizlere yapı ile ilgili gerek iç dekorasyon gerek dış dekorasyon anlamında sizlere hizmet vermekteyiz. Kartepe İnşaat Firması olarak, yapmış olduğumuz uygulamaları sizler için sıraladık.

Boya Badana
Kartonpiyer ve Stropiyer
Fayans ve Seramik
Alçı Sıva ve Kaba Sıva
Alçıpan, Asma Tavan ve Gergi Tavan
Dış Cephe Mantolama ve Kaplama
Su Yalıtımı ve İzolasyon
İlgi İnşaat olarak ev, ofis, fabrika, hastane, dükkan ve yaşam alanlarınızı sıfırdan dizayn ederek, yapılarınızın Tadilat Dekorasyon işlerini, Anahtar Teslim sizlere sunuyoruz.

İstanbul‘da gerçekleştirmiş olduğumuz uygulamaları aşağıdaki yazımızın üstüne tıklayarak inceleyebilirsiniz..

Alçıpan Uygulaması
Banyo Tadilat ve Dekorasyon
Sosyal Medya Bağlantılarımız: Facebook, İnstagram

0537 871 42 76 – 0542 786 05 20

Kartepe Çatı Tamiri
♦ Kartepe Çatı Ustası ♦ Kartepe Çatı Firması ♦ Kartepe Çatı Aktarma ♦ Kartepe Çatı Tamiri ♦ Kartepe Çatı İzolasyon ♦ Kartepe Çatı Yalıtım ♦ Kartepe Çatı Firmaları ♦ Kartepe Oluk Değişimi ♦ Kartepe Çatı Kaldırma ♦ Kartepe Çatı Ustası ♦ Kartepe İnşaat Firmaları ♦ Kartepe Kiremit Çatı Ustası ♦ Kartepe Ahşap Çatı Ustası ♦ Kartepe Çelik Çatı Ustası ♦ Kartepe Teras Kapama ♦ Kartepe Sandviç Panel Çatı ♦ Kartepe Ondoline Levha Çatı Ustası ♦ Kartepe Çatı Tamiri – Çatı Yapımı Ustası ♦ Kartepe Sundurma Çatı Ustası ♦ Kartepe Eternit Çatı Ustası ♦

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir