Körfez Çatı Tamiri – Çatı Yapımı Ustası, Çatı izolasyon, Çatı yalıtım, ısı yalıtımlı Çatı, Çatı oluk tamiri ve değişimi, Teras kapama, Balkon Kapama, Çardak, Kamelya, Lambiri, Çatı tadilatı, Baca izolasyon, Çatı kaldırma ve benzeri Çatı işlemleriniz için, Körfez ve çevre ilçelerde sizlere hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi ve keşif için 0537 871 42 76 telefon numaralarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Binalarda ve yapılarda, Çatı yapımında kullanılacak olan malzemenin kalitesi ve Usta İşçiliği çok önem arz etmektedir. Aksi taktirde hava koşullarının kötü olması sonucu rüzgarlı ve fırtınalı havalarda Kiremit oynaması, Çatı uçması, baca etrafına yapılan izolasyonun deforme olması yada açılması gibi bir çok sorun yaşanmaktadır. Sizlerde Körfez ve çevre ilçelerde profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bizi arayınız.

Körfez ÇATI USTASI olarak sizlere, bütçenize uygun ve kaliteli işçilik sunuyoruz. Çatı sistemlerinde çok çeşit bulunmaktadır. Bunları sayfamızdaki Çatı Modellerimiz‘den inceleyebilirsiniz.

Körfez Çatı Tamiri – Çatı Yapımı Ustası
Körfez Çatı Tamiri – Çatı Yapımı Ustası
Körfez Çatı Ustası
Körfez ÇATI TAMİRİ Ustası, Çatı ile ilgili aklınıza takılanları bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz. İlgi İnşaat & Dekorasyon firması olarak sizlere yapı ile ilgili gerek iç dekorasyon gerek dış dekorasyon anlamında sizlere hizmet vermekteyiz. Körfez İnşaat Firması olarak, yapmış olduğumuz uygulamaları sizler için sıraladık.

Boya Badana
Kartonpiyer ve Stropiyer
Fayans ve Seramik
Alçı Sıva ve Kaba Sıva
Alçıpan, Asma Tavan ve Gergi Tavan
Dış Cephe Mantolama ve Kaplama
Su Yalıtımı ve İzolasyon
İlgi İnşaat olarak ev, ofis, fabrika, hastane, dükkan ve yaşam alanlarınızı sıfırdan dizayn ederek, yapılarınızın Tadilat Dekorasyon işlerini, Anahtar Teslim sizlere sunuyoruz.

İstanbul‘da gerçekleştirmiş olduğumuz uygulamaları aşağıdaki yazımızın üstüne tıklayarak inceleyebilirsiniz..

Alçıpan Uygulaması
Banyo Tadilat ve Dekorasyon
Sosyal Medya Bağlantılarımız: Facebook, İnstagram

0537 871 42 76 – 0542 786 05 20

Körfez Çatı Tamiri
♦ Körfez Çatı Ustası ♦ Körfez Çatı Firması ♦ Körfez Çatı Aktarma ♦ Körfez Çatı Tamiri ♦ Körfez Çatı İzolasyon ♦ Körfez Çatı Yalıtım ♦ Körfez Çatı Firmaları ♦ Körfez Oluk Değişimi ♦ Körfez Çatı Kaldırma ♦ Körfez Çatı Ustası ♦ Körfez İnşaat Firmaları ♦ Körfez Kiremit Çatı Ustası ♦ Körfez Ahşap Çatı Ustası ♦ Körfez Çelik Çatı Ustası ♦ Körfez Teras Kapama ♦ Körfez Sandviç Panel Çatı ♦ Körfez Ondoline Levha Çatı Ustası ♦ Körfez Çatı Tamiri – Çatı Yapımı Ustası ♦ Körfez Sundurma Çatı Ustası ♦ Körfez Eternit Çatı Ustası ♦

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir