Ümraniye İzolasyon, Su Yalıtımı Firması
Ümraniye İzolasyon, Su Yalıtımı Firması olarak sizlere yapı ile ilgili sorunlarınıza çözüm oluyoruz. Teras, dış cephe, banyo, otopark, bina, çatı, bodrum, asansör kuyusu, perde beton, temel bohçalama, Ümraniye izolasyoncu olarak sizlere sürme izolasyon, membran ve poliüretan enjeksiyon hizmeti vermekteyiz.

Ümraniye Çatı Aktarma Ustası

İzolasyoni Su Yalıtımı Uygulamaları
İzolasyoni Su Yalıtımı Uygulamaları
Ümraniye izolasyon ustası yada firması aramalarınızda ilk olarak ilgi inşaat olarak bizi görürsünüz. İlgi inşaat 30 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe sizlere bilgi, birikimi ve tecrübesiyle hizmet sağlamaktadır. Sorunlarınızın anahtarı olarak adlandırdığımız firmamız, sorunlarınızın neyden kaynaklı ve bağlantılı olduğunu işinde uzman kişiler tarafından tespiti yapılıp, ona göre kesin çözüm odaklı çalışma yapılmaktadır.

İzolasyon işi tecrübe gerektiren bir iştir. İzolasyon/su yalıtımı kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. İzolasyon da envai çeşit marka ve birbirinden farklı ürünler bulunmaktadır. Bunlardan doğru seçim yapmak bir o kadar önem arz etmektedir. İzolasyon Nedir?

Ümraniye Çatı Ustası

Ümraniye izolasyoncu olarak sizlere şimdi yapmış olduğumuz çalışmalardan bazı kesitler üzerinde açıklama yaparak, sizleri hem bilgilendirmek hem de yapmış olduğumuz çalışmaları sizlerle paylaşmak isteriz.

Temel Bohçalama Perde Beton İzolasyon Uygulaması
Temel Bohçalama Perde Beton İzolasyon Uygulaması
Ümraniye temel izolasyon, yukarıda görmüş olduğunuz resim bir çoğumuzun sıkça gördüğü fakat tam olarak ne işlevi olduğunu pek bilmemektedir. Yukarıda görmüş olduğunuz perde beton ve temele uygulanan membran uygulamasıdır. Bina ve bütün yapılarda bu ürün yada aynı işlevi gören bir izolasyon uygulaması uygulanmaktadır. Ümraniye perde izolasyon uygulamamız öncesinde yüzeyin tamiri ve astar uygulaması yapıldıktan sonra izolasyon uygulaması gerçekleşmektedir.

Ümraniye İzolasyoncu

Teras İzolasyon Uygulaması
Teras İzolasyon Uygulaması
Ümraniye teras izolasyon uygulamamız da mevcut fayansların kırılması ve betona ulaşım sağlanmıştır. Beton yüzeyine ise sürme izolasyon uygulaması yapılarak yalıtımı sağlanmıştır. Yapmış olduğumuz sürme izolasyon uygulamamız minimum 2 ile 3 kat arası gerçekleşmiştir. Teras izolasyon/su yalıtımı uygulamamız da ısı yalıtım işlevi gören ısı yalıtım levhası kullanılmıştır.

Ümraniye teras yalıtımı uygulamalarımız da ısı yalıtımını müşterilerimize şiddetle tavsiye ediyoruz. Isı yalıtımı, kış mevsimlerinde soğuğu içeri, yaz mevsimleri ise sıcağı iç kısımlara almasını önler. Tavanlardaki terleme, küflenme, rutubet oluşmasındaki etken ısı yalıtımının olmamasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir